Slaptas diktofonas

Kai tenka surinkti svarbią informaciją ar tam tikrus įkalčius, neretai praverčia slaptas diktofonas, kuris padeda nepastebimai įrašyti pokalbius ar kitus garsus. Slapti diktofonai gali būti paslepiami tarp įvairių daiktų, arba jie gali niekuo nesiskirti nuo kitų jūsų naudojamų daiktų (USB laikmenų, ir pan.), todėl jų net neprireikia paslėpti. Jūsų stebimi asmenys net neįtars, kad pokalbiai yra įrašomi, o tuomet, jei bus reikalinga ne vien tik garso įrašymo, bet taip pat ir filmavimo funkcija, galėsite pasirinkti universalų įrenginį.

Slaptų diktofonų asortimentas yra gana platus, todėl kiekvienas vartotojas gali išsirinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų asmeninius poreikius. Pavyzdžiui, jei slaptas diktofonas turi būti užmaskuojamas, palanku rinktis įrenginį su magnetu – tai padės prietaisą pritvirtinti prie bet kokių metalinių paviršių. Tokie diktofonai įprastai yra labai nedideli, tad juos yra labai paprasta paslėpti tarp įvairių naudojamų daiktų.

Jei diktofoną tenka ilgą laiką palikti tam tikrose patalpose, tokiu atveju palanku pasirinkti tokį prietaisą, kurio baterijos budėjimo trukmė yra pakankamai ilga. Kai kurie slapto pasiklausymo įrenginiai turi judesio ar garso jutiklius, todėl tai gali padėti gerokai prailginti baterijos budėjimo trukmę ir išvengti filmavimo ar garso įrašymo, kai patalpose nieko nevyksta.

Slaptas diktofonas su kamera taip pat gali turėti naktinio filmavimo funkciją, todėl vaizdinė informacija gali būti įrašoma net ir tada, jei patalpose yra tamsu. Slaptų diktofonų vaizdo įrašų raiška gali labai varijuoti, todėl rinkdamiesi tinkamiausią prietaisą atkreipkite į tai dėmesį.

Naudotis slaptu diktofonu yra labai paprasta – jums tereikia paspausti įjungimo mygtuką, ir įrenginys pradės įrašinėti garsinę medžiagą. Kai kurie slapti diktofonai yra aktyvuojami balsu, todėl jums net neprireiks paspausti įjungimo mygtuko. Kai slaptas diktofonas jau nebeturės pakankamai atminties naujiems įrašams, nauja garsinė medžiaga bus įrašoma vietoj seniausios. Įrašyta medžiaga gali būti perkeliama į kompiuterį naudojant USB jungtį.

Jei kiltų keblumų renkantis tinkamiausią slaptą diktofoną, tiesiog kreipkitės į pardavėjus, prekiaujančius tokia įranga, ir tikrai gausite naudingų patarimų, kokį diktofoną vertėtų išsirinkti.