mini gps seklysIšparduota

MINI Gps seklys

45.00

Nuo 2018 m. liepos 25d. dėl IMEI adreso dubliavimosi šie sekliai gali neveikti.

Neoriginalių GPS seklių Mini prekyba nutraukta dėl dažnai pasitaikančių gedimų.

GPS seklys

GPS sekliai – tai prietaisai, padedantys sekti ir stebėti įvairius objektus. GPS seklys gali būti montuojamas prie įvairių transporto priemonių – automobilių, motociklų, valčių, ir t.t. Vartotojai, norintys stebėti tam tikrus objektus, tą gali daryti naudodamasis stebėjimui pritaikyta internetine svetaine arba mobiliąja programėle.

Didelis GPS seklių privalumas yra tai, kad įvairių objektų buvimo vietą galima stebėti realiu laiku – tereikia prisijungti prie specialaus tinklalapio, ir galėsite matyti stebimų objektų judėjimo trajektoriją. Jei pasirinksite sekimo įrangą, naudojančią mobilųjį ryšį, tokiu atveju į prietaisą reikės įdėti SIM kortelę, ir objektų buvimo vieta bus nustatoma itin tiksliai.

GPS sekimo įranga paskutiniu metu įgyja vis didesnį populiarumą, ir tai nutinka dėl itin plačių įrangos pritaikymo galimybių. Pavyzdžiui, GPS sekliai gali būti naudojami tada, kai įtariama, kad antroji pusė yra neištikima. Kai nėra konkrečių įrodymų, savo sutuoktinio ar sutuoktinės kaltinti tikrai nesinori, tad GPS seklys gali padėti išsklaidyti šią nežinią. Taip pat GPS sekliai gali būti naudojami prižiūrint vaikus. Didžiajai daliai tėvų tenka kankintis nežinioje, jei atžala negrįžta namo laiku, todėl GPS seklys gali padėti tą sužinoti. Dar viena šios įrangos pritaikymo galimybė – tai apsauga nuo vagių. Jei namuose turite vertingų daiktų, juose galite įmontuoti GPS seklį, kuris padės nustatyti daiktų buvimo vietą. GPS sekliai tampa vis populiaresniu įvairių įmonių pasirinkimu – tokie prietaisai leidžia stebėti transporto priemonių bei krovinių judėjimo trajektoriją, ir t.t. GPS seklius neretai nusprendžia rinktis logistikos kompanijos, kurioms svarbu stebėti, ar transporto priemonės yra naudojamos pagal darbo paskirtį.

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra siūlomi itin modernūs rinkoje pripažinti GPS sekliai, kurie pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, ir užtikrina tikslų bei paprastą įvairių objektų sekimą. Visi šių įrenginių sukaupti duomenys yra  kaupiami bei saugomi serveriuose, todėl prireikus gausite dominančią informaciją realiuoju laiku, ir taip pat turėsite galimybę peržiūrėti anksčiau surinktą informaciją.

Galite būti užtikrinti, kad GPS sekliai padės jums išvengti nežinomybės bei užtikrins įvairių asmenų bei objektų saugumą. Įsigykite GPS seklį jau dabar – mūsų internetinėje svetainėje tikrai rasite jūsų poreikius atitinkančios produkcijos.

Automobilinis gps seklys taip pat galime pasiūlyti gps seklį gyvunams