GSM pasiklausymo įranga (blakės)

GSM blakė – tai nedidelis sekimui skirtas įrenginys, kuris gali būti tvirtinamas ne tik prie patalpose esančių daiktų, bet taip pat ir prie drabužių, kuprinių, krepšių, ir t.t. GSM blakės gali veikti neribotu atstumu, todėl jos gali būti montuojamos įvairiose transporto priemonės, ir t.t. Net ir tada, jei sekamas objektas atsidurtų užsienyje, jūs vis tiek galėtumėte ir toliau klausytis pokalbių.
GSM blakė veikia labai panašiai, kaip ir mobilusis telefonas: į šio įrenginio vidų įstatoma SIM kortelė, o paskambinus galima klausytis pokalbių bei kitų garsų. Kai kurios GSM blakės turi garso aptikimo funkciją: apie garsus informuojama pranešimu, todėl nėra praleidžiami jokie svarbūs įvykiai. Kokybiškos GSM blakės gali fiksuoti net šnabždesį!
Šie įrenginiai yra vieni kompaktiškiausių, todėl jie puikiai tinka tada, kai pasiklausymo įrangą tenka montuoti ne tik patalpose. Galite net neabejoti, kad GSM blakės niekas net nepastebės, todėl surinkti dominančią informaciją bus tikrai labai paprasta. GSM blakių budėjimo trukmė visada priklauso nuo to, kokį modelį nusprendžiama pasirinkti – šiandien prekyboje yra siūlomi tokie pasiklausymo įrenginiai, kurių budėjimo trukmė gali siekti net iki 180 parų!
Nors įprasta manyti, kad GSM blakes naudoja tik sekliai ir teisėsaugos atstovai, tačiau tai nėra tiesa. Pasiklausymo įranga gali praversti ir tada, kai siekiama pasiklausyti artimų žmonių ar darbuotojų pokalbių. Jei nesate užtikrinti, kad tam tikrais asmenimis tikrai galima pasitikėti, GSM blakės padės jums šią nežinią išsklaidyti.
Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tikrai platų GSM blakių pasirinkimą, todėl galėsite nuspręsti, kurias jų vertėtų įsigyti. Visa produkcija yra sugrupuota į tam tikras kategorijas, kurios jums padės kur kas greičiau rasti jus dominančių prekių. Jei kiltų tam tikrų neaiškumų, tiesiog susisiekite su mumis – mes padėsime išsirinkti tinkamiausią produkciją.