Pasiklausymo įranga

Pasiklausymo įranga yra skirta sekti ir įrašyti pokalbius bei aplinkoje vykstančius įvykius. Pasiklausymo įranga gali būti dvejopa – tai slapta montuojamos blakės arba diktofonai. Pasiklausymo blakės yra nedideli įrenginiai, kurie užfiksuoja įvairius garsus, ir perduoda juos radijo bangomis. Blakės yra labai nedidelės, todėl jas labai paprasta paslėpti. Kai kurie tokio tipo prietaisai gali būti montuojami į USB laikmenas ar kitus užmaskuotus įrenginius, todėl nesukelia jokio įtarimo. Mūsų parduotuvėje siūlomos pasiklausymo blakės neskleidžia jokių pašalinių garsų, tad niekas nė neįtars, kad patalpoje yra įmontuota pasiklausymo įranga.

Pasiklausymui skirti diktofonai taip pat gali turėti įrengtą slaptą kamerą, kuri padės gauti dar daugiau reikalingos informacijos. Diktofonai yra labai nedideli, juos paprasta paslėpti tarp įvairių daiktų. Pasiklausymui skirti diktofonai gali būti įjungiami rankiniu ar nuotoliniu būdu, taip pat mūsų parduotuvėje rasite ir tokių prietaisų, kurie įsijungia tik tada, kai patalpoje užfiksuojami garsai. Šie prietaisai gali puikiai veikti net ir esant visai nedideliam garsui.

Pasiklausymo įranga naudojama labai įvairiais tikslais. Dažnais atvejais šie įrenginiai naudojami tada, kai renkama tyrimui reikalinga medžiaga, kai nepasitikima tam tikrais asmenimis ir norima surinkti įkalčių, ir t.t.  Pasiklausymo įranga neretai naudojama ne vien tik fizinių asmenų, bet taip pat ir įvairių įmonių – blakės ar diktofonai pasiteisina tada, kai siekiama sužinoti, ar darbuotojai nebendradarbiauja su konkurentais, ir t.t.

Mūsų parduotuvėje siūloma labai įvairi pasiklausymo įranga: čia galite įsigyti radijo dažnio signalais veikiančių blakių, nedidelių diktofonų, kurie gali įrašyti  ne tik garsą, bet taip pat ir vaizdą. Siūloma produkcija yra labai moderni, pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, ir tarnauja tikrai ilgą laiką. Jei kiltų dvejonių, kokia pasiklausymo įranga gali būti geriausiu pasirinkimu, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes jums padėsime išsirinkti!