Slaptos sekimo kameros

Slaptos sekimo kameros yra skirtos fiksuoti vaizdą viešose vietose ar tam tikrose patalpose. Slaptos sekimo kameros – tai nedideli įrenginiai, kurie yra nesunkiai užmaskuojami, ir gali būti naudojami įvairiose vietose. Užfiksuotą medžiagą galima stebėti naudojantis kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu, taip pat gali būti pasirenkama įrašų saugojimo funkcija įvairiose laikmenose. Kai kurios slaptos sekimo kameros yra tokios nedidelės, kad jos gali būti įmontuojamos įvairiuose daiktuose – tušinukuose, akiniuose, laikrodžiuose, ir t.t.

Slaptos sekimo kameros yra labai plačiai pritaikomos – jas galima naudoti prižiūrint vaikus, stebint auklių ar namų tvarkytojų darbą, ir t.t. Šiuos įrenginius neretai nusprendžia pasirinkti ir įvairių įmonių vadovai, kurie nori įsitikinti, kad visi darbuotojai yra sąžiningi. Taip pat slaptos sekimo kameros gali būti naudojamos tam tikrose saugojamose vietose, gali padėti rinkti įkalčius, ir t.t.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite gausų slaptų kamerų pasirinkimą, tad galėsite pasirinkti tokias, kurios geriausiai atitiktų jūsų asmeninius poreikius. Siūlomos slapto kameros yra patikimos ir lengvai užmaskuojamos, be to, jas labai paprasta valdyti ir prižiūrėti. Jei kiltų sunkumų renkantis tinkamiausią slaptą kamerą, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamą, o prireikus – apmokysime, kaip ja naudotis.

Per visą santuokinį gyvenimą su neištikimybe susiduria 25-35 procentai visų porų