[ultimate_spacer height=“100″]

Blakių detektorius

Pastaruosius kelerius metus sparčiai išaugo slapto pasiklausymo ir filmavimo įrenginių pardavimai, todėl  tikimybė, kad esate sekami, tampa vis didesnė. Blakės ar slapto filmavimo kameros gali būti paslepiamos bet kur – net ir jūsų automobilyje ar nuosavuose namuose. Jausmas, kad kažkas jus seka, tikrai nėra malonus, todėl blakių detektorius gali padėti surasti pasiklausymo ar filmavimo įrenginius. Šiuo metu tokios produkcijos asortimentas yra tikrai nemažas, tad visada galėsite rasti tokį įrenginį, kuris padėtų efektyviai aptikti sekimo prietaisus.

Renkantis blakių detektorių palanku įvertinti, koks yra šio įrenginio efektyvumas – kokybiški gaminiai padeda rasti net 99 procentus visų slaptų prietaisų. Blakių detektorius aptinka tik veikiančius įrenginius, todėl svarbu žinoti, kad kai kurie jų veikia budėjimo režimu. Slaptos kameros ir pasiklausymo įranga neretai turi jutiklius, kurie reaguoja į garsą arba į judesį, todėl ieškant slaptų prietaisų vertėtų pasivaikščioti po patalpas. Blakių detektorius apie rastus slaptus įrenginius praneša garsiniu signalu, šviesos signalu arba vibracija – kuo arčiau slaptų prietaisų būsite, tuo stipresnis bus signalas.

Rinkdamiesi blakių detektorių taip pat pasidomėkite, kokius įrenginius jis gali aptikti – kai kurie blakių detektoriai randa tik pasiklausymo įrenginius (blakes ar diktofonus), o kai kurie jų gali aptikti ir slaptas kameras. Nors tokie prietaisai įprastai kainuoja brangiau, tačiau tuomet, jei norite išvengti slapto filmavimo, šis pasirinkimas bus tikrai palankus.

Blakių detektoriai slaptus prietaisus gali aptikti labai skirtingu atstumu, todėl rinkdamiesi tokį įrenginį pasidomėkite, koks yra numatytas blakių aptikimo atstumas. Tai yra itin aktualu tuomet, jei patalpos yra gana didelės, ir jose rasti slaptas kamera ar pasiklausymo įrenginius yra gana keblu. Jei blakių detektorius veiks pakankamai dideliu atstumu, tokiu atveju rasti slaptus prietaisus galėsite kur kas paprasčiau.

Dar vienas svarbus kriterijus renkantis blakių detektorių – tai vartotojų atsiliepimai. Kai siekiama, kad pasirinktas įrenginys būtų kuo efektyvesnis, palanku susirasti informacijos apie išbandytos įrangos privalumus bei trūkumus, o tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų, galite tiesiog susisiekti su pardavėjais, kurie tikrai padės išsirinkti tinkamiausią blakių detektorių.