Akcija!

GPS seklys + stebėjimo serveris NEMOKAMAI

72.00

Originalus GPS seklys Mini – tai rinkoje pripažintas sekimo įrenginys, greitai tiksliai nustatantis sekamo objekto buvimo vietą.

Aprašymas

ORIGINALUS GPS seklys Mini (tikslumas – iki 2 metrų)

Akcija: siūlome nemokamą stebėjimą online!

Originalus GPS seklys Mini – tai rinkoje pripažintas sekimo įrenginys, greitai tiksliai nustatantis sekamo objekto buvimo vietą.  Tai yra nedidelis, tačiau labai funkcionalus įrenginys, kurį naudoti labai paprasta ir patogu. GPS seklys gali būti pritaikomas ir privačiame, ir viešajame sektoriuje: ši įranga neretai naudojama įmonių vadovų, kurie nori būti užtikrinti, kad darbui skirtos transporto priemonės yra naudojamos pagal paskirtį, kai siekiama turtą apsaugoti nuo vagių, ir t.t.

Universalus ir paprastas naudojimas

GPS seklio veikimo principas yra paremtas mobiliuoju ryšiu, todėl jos naudojimui pakanka bet kurio mobiliojo ryšio operatoriaus SIM kortelės (tam nėra reikalingi jokie papildomi priedai). GPS sekliai duomenis perduoda labai greitai ir tiksliai – tereikia paskambinti GPS sekimo įrangai priskirtu telefono numeriu, ir vos per kelias sekundes gausite SMS žinutę su tikslia informacija, kur šiuo metu yra stebimas objektas (galima paklaida tėra 2-3 metrai). GPS sekimo įranga naudoja „Google“ žemėlapius, todėl duomenys yra perduodami ne tik greitai, bet taip pat ir labai tiksliai.

Tiesioginės buvimo vietos nustatymas

Viena svarbiausių GPS sekimo įrangos galimybių – tai tiesioginės buvimo vietos nustatymas. Galite pasirinkti režimą, kas kiek laiko turi būti atnaujinama objekto buvimo vietos informacija, ir tuomet galėsite stebėti objekto judėjimo trajektoriją realiuoju laiku. Taip pat galėsite peržiūrėti ankstesnę objekto buvimo vietos informaciją – tam tereikės prieigos prie serverio ir veikiančio interneto ryšio.

Kodėl verta rinktis sekimo įrangą?

  • Informaciją apie objekto buvimo vietą galėsite gauti SMS žinute, ir tai jums visiškai nieko nekainuos (išskyrus tuos atvejus, jei jūsų pasirinktas operatorius apmokestina trumpąsias žinutes);
  • Turėsite galimybę stebėti objektų buvimo vietą realiuoju laiku;
  • Objektų buvimo vieta yra nustatoma itin tiksliai (galima paklaida – nuo 2 iki 3 metrų);
  • GPS sekimo įranga įkraunama USB jungtimi arba įkrovikliu;
  • Didelės pritaikymo galimybės (turėsite galimybę stebėti transporto priemonių judėjimo maršrutą, nustatyti objektų buvimo vietą vagystės atveju, ir t.t.)

Papildomos įrenginio galimybės

  • Greičio jutiklis (turėsite galimybę stebti objekto judėjimo greitį);

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…