mini gps seklysIšparduota

MINI Gps seklys

45.00

Nuo 2018 m. liepos 25d. dėl IMEI adreso dubliavimosi šie sekliai gali neveikti.

Neoriginalių GPS seklių Mini prekyba nutraukta dėl dažnai pasitaikančių gedimų.

Sekimo įranga

Sekimo įranga praverčia tada, kai siekiama surinkti tam tikrą slaptą informaciją: kai norima įsitikinti, kad darbuotojai yra sąžiningi, kai įkalčiai yra reikalingi teismo procesui, ir t.t. Deja, be slaptų pasiklausymo ar filmavimo įrenginių ne visada yra paprasta tą pasiekti, todėl galima pasinaudoti galimybe įsigyti slaptų įrenginių, kurie padės išsklaidyti abejones ar leis surinkti naujos medžiagos. Sekimo įrenginiai gali būti labai įvairūs – slaptam pasiklausymui gali būti naudojami diktofonai ar blakės, o tuomet, jei reikalinga ne vien tik garsinė, bet taip pat ir vaizdinė medžiaga, puikia pasirinkimo galimybe gali būti slaptos filmavimo kameros.

Slapto pasiklausymo ar filmavimo įrenginiai yra labai kompaktiški, todėl juos paprasta paslėpti tarp patalpose esančių daiktų, be to, kai tam tikrų modelių sekimo įranga niekuo nesiskiria nuo daugumos mūsų naudojamų daiktų (pavyzdžiui, galite pasirinkti laikrodį-slaptą kamerą, tušinuką su slaptu filmavimo įrenginiu, diktofoną-USB raktą, ir t.t.) Nors sekimo įranga įprastai turi baterijas, kurių budėjimo trukmė yra gana ribota, tačiau įvairūs slapti įrenginiai gali turėti judesio ar garso jutiklius, todėl tuomet, kai patalpose nieko nevyksta, galima išvengti garso ar vaizdo įrašymo. Kai kurių tipų sekimo įranga gali būti jungiama į elektros lizdą, tad galima nesibaiminti, kad baterija išsikraus svarbių įvykių metu.

Sekimo įranga įprastai turi USB jungtis, kurias naudojant sukaupta informacija yra perkeliama į kompiuterį. Renkantis tinkamiausią sekimo įrangą palanku atkreipti dėmesį į tai, kokia yra įrenginio atmintis – įvertinkite tai, kad pasibaigus prietaiso atminčiai nauja informacija bus įrašoma vietoj seniausių įrašų. Kai kurių modelių sekimo įranga suteikia galimybę įrašus stebėti online realiu laiku. Įsigijus tokią įrangą yra gaunama prieiga prie serverio, prie kurio prisijungę įrašus galėsite stebėti iš bet kurio pasaulio kampelio. Taip pat kai kurie įrenginiai suteikia galimybę nustatyti, kokiu metu turi būti įrašomas garsas ar vaizdas: pavyzdžiui, jei nesate užtikrinti, kad jūsų vaikų auklė yra tikrai sąžininga, ir su vaikais elgiasi tinkamai, tokiu atveju galite nustatyti garso ar vaizdo fiksavimą jūsų pasirinktu metu. Laiko nustatymas visada gali padėti išvengti garso ar vaizdo įrašymo, kai tai nėra aktualu.

Renkantis labiausiai tinkančią sekimo įrangą verta pagalvoti ir apie tai, kur ją tvirtinsite. Kai kurie įrenginiai turi magnetus, kuriais prietaisai gali būti tvirtinami prie bet kokio metalinio paviršiaus. Toks pasirinkimas puikiai pasiteisina tais atvejais, kada siekiama, kad slapti prietaisai kuo stabiliau laikytųsi. Jei rinksitės tokius sekimo įrenginius, kuriuos slėpsite tarp įvairių kitų daiktų, palanku įvertinti, koks yra tokios įrangos dydis. Dauguma slaptų prietaisų yra gana nedideli, todėl juos paslėpti yra labai paprasta. Įvertinkite tai, kad įvairių prietaisų veikimo parametras gali labai varijuoti, tad pasirinkite tokią įrangą, kuri leistų įrašyti informaciją tam tikru pageidaujamu atstumu.

Be abejo, visada svarbu ir tai, kad įrašomas garsas ar vaizdas būtų kuo kokybiškesnis, tad atkreipkite dėmesį ir į šį kriterijų. Jei nurodyti techniniai duomenys jums nieko nesako, tokiu atveju galite pasikonsultuoti su sekimo įranga prekiaujančiais specialistais, kurie jums duos tikrai vertingų patarimų, ir padės išsirinkti tinkamiausius prietaisus.

Sekimo įrangos kaina gali labai skirtis, tad pasvarstykite, kokią pinigų sumą galite skirti šių prietaisų įsigijimui. Kaina visada priklauso nuo to, kokiomis techninėmis savybėmis pasižymi sekimo įranga, kokia yra baterijos budėjimo trukmė, ir t.t., todėl įvertinkite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, ir tikrai rasite jūsų lūkesčius atitinkančių įrenginių.

Sekimo įranga gali būti montuojama įvairiuose judančiuose objektuose (prie motociklų, automobilių, sunkvežimių, dviračių, valčių, ir t.t.), todėl galima nustatyti ne tik objekto buvimo vietą, bet taip pat ir judėjimo kryptį. Sekimo įranga praverčia tuomet, kai kyla įtarimų dėl sutuoktinio ištikimybės, kai norima išsiaiškinti, ar darbuotojai įmonės transporto priemones naudoja pagal paskirtį, kai dėl tam tikrų priežasčių sekami vieni ar kiti asmenys, ir t.t. Taip pat sekimo įranga neretai naudojama ir tada, kai siekiama išsiaiškinti, kur laisvalaikį leidžia paaugliai – tai padeda apsaugoti nepilnamečius asmenis nuo įvairių tykančių pavojų. Profesionalūs sekimo įrenginiai visada gali padėti išsklaidyti abejones, todėl verta pasvarstyti apie jų montavimą prie transporto priemonių. Sekami objektai gali būti sekami naudojantis tam skirta internetine svetaine – gauti naujausią informaciją galėsite bet kuriuo metu. Įsigiję sekimo įrenginį gausite prieigą prie specialaus internetinio tinklalapio, ir stebėti sekamus objektus galėsite be jokių apribojimų. Kai kurių sekimo įrenginių veikimo principas yra pagrįstas mobiliuoju ryšiu, todėl į tokius prietaisus yra įstatoma SIM kortelė su jai priskirtu numeriu. Kai norėsite sužinoti informaciją apie objekto buvimo vietą, galėsite susisiekti šiuo telefono numeriu, ir netrukus gausite trumpąją žinutę su sekamo objekto koordinatėmis. Sekimo įrenginių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad visada galima pasirinkti tokius, kurių techniniai duomenys geriausiai atitiktų asmeninius lūkesčius.